Nacházíte se: Dialog Reality » Prodej chaty se zahradou v chatařské oblasti Příbram na Moravě

Prodej chaty se zahradou v chatařské oblasti Příbram na Moravě, Ev.č.: DR1CH 125R

DSCN8053
DSCN8003
DSCN8005
DSCN8006
DSCN8004
DSCN7998
DSCN8052

Kontaktujte makléře

Radka Datinská
+420 724 161 266
[email protected]
IČ: 68767943
Dialog RealityDialog Reality
Gajdošova 4392/7
Brno - Židenice
+420 606 536 967
+420 533 432 618
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieChata
LokalitaPříbram na Moravě 18
OkresBrno-venkov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná32 m²
Plocha pozemku345 m²
Plocha zastavěná21 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Prodej chaty v chatařské oblasti - údolí Příbramského potoka, na okraji Českomoravské vrchoviny, v blízkosti lesů.
Obec Příbram je vzdálená cca 22 km od západní hranice Brna, s výborným dopravním spojením, včetně IDS - autobusová zastávka je vzdálená přibližně 350 m od pozemku, vlaková stanice Vysoké Popovice přibližně 2 km od pozemku.
V obci je, mimo jiné, prodejna potravin a smíšeného zboží, restaurace se zahrádkou s sálem pro pořádání kulturních akcí, fotbalové hřiště, tenisový kurt, posilovna, požární nádrž na návsi upravená pro koupání a přírodní rybník. Na návsi je dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a pískovištěm.
Bezprostředně před pozemkem teče potůček, v blízkosti se pak nachází několik turistických tras a cyklostezka.
Celková plocha pozemku je 345 m2, šíře 15 - 16 m, pozemek je mírně svažitý, s příjezdovou nezpevněnou cestou. Orientace pozemku - jihozápad. Parkování je možné před pozemkem, v případě úprav horní části pozemku a oplocení, i na pozemku.
Chata má zastavěnou plochu 21 m2, užitnou plochu přibližně 32 m2, je rozdělená do jednoho nadzemního podlaží a podkroví a jednoho podzemního podlaží (podsklepení). Současní majitelé koupili objekt před 24 lety, jako rozestavěný a v průběhu 2 let jej kompletně dokončili. Základy jsou kamenné, konstrukce zděná, na střeše pálená taška (bobrovka). Vše ve velmi dobrém stavu, pečlivě udržované.
IS: do chaty je zavedená elektřina (tří fázová přípojka), přivedená a rozvedená voda z vlastní studny umístěné na pozemku (domácí vodárna), ohřev vody zajišťuje el. boiler, odpad je svedený do nádrže s výpustí. Chata je vytápěná kamny na tuhá paliva. V případě hlubšího umístění přívodového potrubí vody do tzv. nezámrzné hloubky, je možné chatu užívat i celoročně.
Dispoziční řešení:
sklepní prostory jsou rozdělené do několika místností, některé slouží jako úložné, v jedné z nich (samostatně přístupné) je umístěná nádrž pod WC.
Do obytné části prvního podlaží je přístup přes terasu s posezením, ze které je i přístupná koupelna s WC (se samostatným vstupem). Obytná část prvního podlaží je rozdělená na kuchyňský kout, spací kout (dvojlůžko) a jídelní kout. Po schůdcích je přístup do obytného podkroví s balkonem. V prvním podlaží, za koupelnou, je ještě umístěná menší místnost s boilerem a prostorem pro uskladnění zahradního náčiní. Tato má samostatný uzamykatelný vstup.
Zařízení chaty je součástí prodeje a je zahrnuté v ceně.