Nacházíte se: Dialog Reality » O nás

O nás

Jsme rodinná realitní kancelář, fungující od r. 2002 v městské části Brno – Židenice, se zaměřením NEJEN na tuto lokalitu.

Dialog Reality je název provozovny, nejsme společnost s ručením omezeným (v obchodním rejstříku nás tedy nenajdete), za svoji práci ručíme BEZ OMEZENÍ. V živnostenském rejstříku nás můžete najít pod IČ: 687 67 943 a 642 81 451 .

Jsme nezávislí na jakémkoli sdružení, řídíme se vlastním rozhodnutím, vycházejícím z dlouholetých zkušeností, osobní intuice a svědomí. Nejsme certifikovaní ani vyškolení, přesto jsme schopni sledovat aktuální vývoj na realitním trhu a řídit se novými vyhláškami a zákony, souvisejícími s realitní činností.

Naše práce nás baví, děláme ji rádi a do důchodu se nechystáme. I proto se věnujeme každému případu s plným nasazením a profesionalitou a také očekáváním, že i nadále se díky doporučením našich stávajících i bývalých klientů budeme moci postarat o nemovitosti jejich kamarádů, kolegů, příbuzných, dětí, vnuků, pravnuků, … .

 A proč Dialog Reality?

Protože se s našimi klienty rádi na všem domluvíme, protože s nimi rádi mluvíme a také proto, že vždy dodržíme to, na čem se s nimi domluvíme. Díky komunikačním školením, kterými jsme neprošli, si s klienty vždy LIDSKY promluvíme.